Wooldog HOLI SZAFIR- INDIVIDUAL SIZE

249 zł brutto

Dodaj koloru Twojemu psu! Swetry wykonane z najwyższej jakości miękkiej dziewiczej wełny skąpanej w szerokiej gamie żywych i radosnych kolorów.


WPISZ ROZMIARY SWOJEGO PSA PONIŻEJ:
(ZOBACZ JAK MIERZYĆ)

loader

Dodatkowa wstążka/wstążki 
ILOŚĆ:

Udział w Festiwalu Kolorów Holi w Indiach stał się dla nas inspiracją do stworzenia swetrów z kolekcji Holi. Na festiwalu mieliśmy przyjemność obserwować radość towarzyszącą ludziom, którzy bez skrępowania obrzucali się kolorowymi farbami, a ta feeria barw stała się podwaliną projektów nowych sweterków dla psów.

 

Swetry te powstały głównie z myślą o noszenia jesienią i zimą, kiedy to zewsząd otacza nas przytłaczająca szarość. Piękny kolorowy sweter doskonale przełamuje tę stagnację, wprowadzając w Twoje otoczenie element, który po prostu cieszy oczy. Rozwesela nie tylko Ciebie, ale i Twojego psa. W sweterku w kolorze Amarant lub Szafir Twój pies będzie wygląd radośnie i wakacyjnie.

 

Swetry Holi są wykonane z doskonałej jakości wełny dziewiczej i są dopracowane w każdym calu. Wszystko po to, by zagwarantować Twojemu pupilowi świetny wygląd a Tobie radość korzystania z najlepszej jakości.

 

Opcjonalnie do każdego sweterka możemy wpleść rząd barwnych bawełnianych wstążek, które dodadzą Twojemu psu niewyobrażalnego szyku.

Dwie wersje kolorystyczne, AMARANT oraz SZAFIR


KOMPOZYCJA:

65% DZIEWICZA WEŁNA

35% AKRYL

Produkt w całości wykonywany ręcznie

Wooldog_natural_wool.png
INSTRUKCJE CZYSZCZENIADo każdego zamówionego swetra Wooldog w przypadku trudności z założeniem jakiegokolwiek ubrania dla psa, otrzymają Państwo możliwość godzinnych telefonicznych konsultacji ze znanym psim behawiorystą Alicją Milewską gratis.
Do każdego zamówionego swetra otrzymają Państwo certyfikat autentyczności produktu, potwierdzający jego ręczne wykonanie. Dzięki Tobie pomagamy także wspierać polską tradycję wykonywania produktów na drutach.

wooldog_certificate_pl.jpg