Wooldog Nordic Blue

299 zł brutto

Powracamy pamięcią do dawnych czasów, gdzie swetry w norweskie wzory paradowały na salonach i bywały częścią każdej znakomitej garderoby.


Rozmiar 
LUB gdy Twój pies potrzebuje innego rozmiaru wybierz:
Pompon 
ILOŚĆ:

Moda na swetry w norweskim stylu wróciła już jakiś czas temu i nic nie wskazuje na to, by miała szybko przeminąć. Podążyliśmy za tym trendem, tworząc sweter, który przypomina te niegdyś „brylujące” na salonach. Piękne norweskie wzory w połączeniu z najlepszej jakości miękką i ciepłą wełną stały się w tym przypadku prawdziwym przepisem na sukces.

 

Do tego przepisu dołączyliśmy też szczyptę pasji, krztę doświadczenia, całą garść wyczucia stylu i powstał produkt, który zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników – sweter Nordic dostępny w dwóch wersjach:

-czerń z popielem (BLACK)
-ciemny błękit z popielem (BLUE)

Unikalność sweterków Nordic wynika z ich całkowicie ręcznego wykonania i konieczności wrabiania poszczególnych kolorowych nitek. Każdy sweter jest robiony na drutach idealnie pod wymiary konkretnej rasy psa albo na zamówienie. Sweterki doskonałe sprawdzają się zarówno w zimowej scenerii, jak i podczas jesiennych spacerów czy wieczorów spędzonych w domu. Chronią przed zimnem i dają bezpieczeństwo bez względu na warunki.
KOMPOZYCJA:

65% WEŁNA

35% AKRYL

Product w całości wykonywany ręcznie.

Wooldog_natural_wool.png
INSTRUKCJE CZYSZCZENIADo każdego zamówionego swetra Wooldog w przypadku trudności z założeniem jakiegokolwiek ubrania dla psa, otrzymają Państwo możliwość godzinnych telefonicznych konsultacji ze znanym psim behawiorystą Alicją Milewską gratis.
Do każdego zamówionego swetra otrzymają Państwo certyfikat autentyczności produktu, potwierdzający jego ręczne wykonanie. Dzięki Tobie pomagamy także wspierać polską tradycję wykonywania produktów na drutach.

wooldog_certificate_pl.jpg