METODY PŁATNOŚCI ORAZ DOSTAWAPŁATNOŚĆ:

Płatność na stronie internetowej Wooldog odbywa się za pośrednictwem serwisu płatności internetowych Przelewy24.pl. Serwis Przelewy24 umożliwia realizację płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu internetowego. Decydując się na tę opcję płatności, automatycznie zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24.pl.

Realizując płatność za pomocą przelewu internetowego, po wybraniu swojego banku, należy zalogować się za pomocą danych dostępowych do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Lista banków obsługiwanych przez serwis Przelewy24.pl

Możesz zrealizować płatność przy użyciu karty kredytowej w systemie VISA jak i MASTER CARD. W celu dokonania płatności przy użyciu karty kredytowej należy podać wymagane informacje o karcie oraz posiadaczu karty oraz autoryzować transakcję kodem CVV lub CVC.

Serwis Przelewy24.pl posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz opiera się na szyfrowaniu SSL, gwarantując wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji.

________________________________________________________________________________________________

Udostępniliśmy też możliwość płatności przelewem na konto. Dane oraz numer konta do przelewu są następujące:

BARBARA JANKOWSKA WOOLDOG
Niałek Wielki 30c / 64-200 Wolsztyn

40 1140 2004 0000 3802 7652 6754

w tytule płatności prosimy wpisać numer zamówienia, które wygenerował nasz system.DOSTAWA:

Wszystkie produkty w naszym sklepie wysyłamy zazwyczaj w 10 dni roboczych lub szybciej od momentu złożenia zamówienia. Zamówienia wysyłane są od poniedziałku do piątku z wyłączeniem weekendów oraz świąt. Zamówienia złożone od piątku do niedzieli przetwarzane są od poniedziałku. Wszystkie produkty Wooldog są wytwarzane ręcznie od momentu złożenia zamówienia. Nie utrzymujemy produktów na stanie.

Zamówienie złożone kurierowi UPS będzie realizowane i dostarczone pod wskazany adres w następnym dniu roboczym.