ROZMIARZamawiając sweter w firmie Wooldog możesz wybrać pomiędzy swetrem w rozmiarze standardowym (XXS-XXL oraz CHARCIK WŁOSKI, WHIPPET, CHART ANGIELSKI) lub swetrem w rozmiarze indywidualnym.

Produkt w rozmiarze standardowym  wytwrzany jest z uwzględnieniem ogólno przyjętych standardów rozmiarowych - tabela poniżej.

Produkt w rozmiarze indywidualnym jest wytwarzany z uwzględnieniem czterech podstawowych rozmiarów psa. Rozmiary prezentowane są w tabeli "ROZMIAR INDYWIDUALNY". Aby zamówić sweter dostosowany do indywidualnych wymiarów Twojego pupila, proszę wybrać interesujący model swetera i w karcie produktu kliknąć w przycisk "ROZMIAR INDYWIDUALNY". Następnie proszę wpisać stosowne rozmiary w 4 wyszczególnionych polach na stronie.

Wełna jest bardzo elastycznym materiałem, więc w każdym przypadku nie powinieneś mieć problemów z dopasowaniem swetra do Twojego rozmiaru psa.TABELA ROZMIAR STANDARDOWY:

Regular Size SweaterTABELA ROZMIAR INDYWIDUALNY:

Individual Size Sweater

Jeśli potrzebujesz pomocy z wyborem rozmiaru skontaktuj się z nami wysyłając zapytanie na adres kontakt@wooldog.pl. Pamiętaj, że pomimo ogólno przyjętych standardów rozmiarowych i sugerowanych ras psów odnoszących się do danego rozmiaru, nie możesz mieć stuprocentowej pewności, że otrzymany sweter będzie w stu procentach dopasowany, gdyż nawet psy tej samej rasy mogą znacznie różnić się od siebie wielkością.

Prosimy, aby przed zakupem zaznajomić się z powyższymi tabelami, zmierz swojego psa dokładnie przed złożeniem zamówienia.