Wooldog Supreme Mandarynkowy Sen- INDIVIDUAL SIZE

289 zł brutto

 Tworząc sweter Supreme, zmierzaliśmy do uzyskania doskonałego efektu, który będzie znacząco wpływał na wygodę Twojego psa. Ten sweter powstał z miłości, w celu


WPISZ ROZMIARY SWOJEGO PSA PONIŻEJ:
(ZOBACZ JAK MIERZYĆ)

loader

Kryształ Swarovski 
ILOŚĆ:

Sweter Supreme wykonany jest w 100% z najwyższej jakości niezwykle miękkiej włoskiej wełny merynosa, której najcenniejsze włókna przechowywane są w sejfach w Nowej Zelandii, we Włoszech i w Argentynie jako dobra narodowe.

W momencie tworzenia swetra Supreme przyświecała nam myśl, że będzie on najlepszym możliwym rozwiązaniem dla Twojego psa. Stworzyliśmy ten sweter z miłości – by dać psom to, co sprawi, że poczują się ciepło i bezpiecznie.

Sweterek nadaje się idealnie na spacer zimą, jesienią lub wiosną oraz do noszenia w domu, kiedy chcesz sprytnym sposobem zapewnić psu alternatywę do chowania się pod kołdrą lub kocem.

Ten szczególny sweterek jest dostępny w trzech kolorach:

 

  • ciemna stal
  • mandarynkowy sen
  • pudrowy róż

 

Inspiracją do stworzenia miękkiego swetra Supreme były surowe górzyste tereny Nowej Zelandii, gdzie w chłodnym klimacie dominują miodowo-brunatne trawy – spiżarnie merynosów. Przygotowując swetry Stark, chcieliśmy kolorystycznie nawiązać do tamtejszej flory, tworząc produkty w kolorze stalowym oraz miodowym. Dodatkowo dla psich dziewczynek przygotowaliśmy sweter w pastelowym kolorze pudrowego różu. Splot swetra przypomina naturalny kształt splecionych kłosów i traw – to czysta natura przeniesiona na nasze doskonałe produkty.

Zadziwiające jest przede wszystkim to, że z żyjących w trudnych warunkach merynosów pochodzi najbardziej miękka i delikatna wełna na świecie. Ta wełna daje gwarancję, że Twój pies będzie otulony cudowną delikatnością.

Sweterki Supreme są przewiewne, odporne na namnażanie bakterii, bardzo wolno się brudzą, a w dodatku nie gniotą się i są biodegradowalne. Słowem perfekcyjne tak, jak nasza troska o czworonogi.

 

KOMPOZYCJA:

100% WEŁNA Z MERYNOSA

Produkt w całości wykonywany na drutach.

Wooldog_natural_wool.png


INSTRUKCJE CZYSZCZENIADo każdego zamówionego swetra Wooldog w przypadku trudności z założeniem jakiegokolwiek ubrania dla psa, otrzymają Państwo możliwość godzinnych telefonicznych konsultacji ze znanym psim behawiorystą Alicją Milewską gratis.
Do każdego zamówionego swetra otrzymają Państwo certyfikat autentyczności produktu, potwierdzający jego ręczne wykonanie. Dzięki Tobie pomagamy także wspierać polską tradycję wykonywania produktów na drutach.

wooldog_certificate_pl.jpg