Wooldog Supreme komin Głęboka Stal

149 zł brutto

Komin Supreme o niewiarygodnie miękkiej w dotyku wełnie z merynosa spełni potrzeby najbardziej wymagających orędowników dobrego smaku.


Rozmiar 
ILOŚĆ:

Komin Supreme o niewiarygodnie miękkiej w dotyku wełnie z merynosa spełni potrzeby najbardziej wymagających orędowników dobrego smaku.

Pomysł na stworzenie wełnianego komina zaczerpnęliśmy z surowych i górzystych terenów Nowej Zelandii, gdzie w krajobrazie występują głównie brunatne i neutralne w kolorze trawy typu Tussock.


Przyodzianie psa w komin wykonany ryżowym splotem wraz z wykończeniem zdobionym angielskim ściegiem, zabezpieczy psią szyję przez chłodem oraz doda eleganckiego szyku. Wełniany otulacz, który może być noszony zarówno w domu jak i na zewnątrz, jest także doskonałym dopełnieniem szerokiej gamy kolorystycznej naszych swetrów. Komin od Wooldog to dla psa dodatkowa ochrona jak i zapewnienie poczucia bezpieczeństwa.

 

Kominy dla psa Wooldog Supreme występują w dwóch kolorach – GŁEBOKA STAL oraz PODMUCH BEŻU. Są odporne na namnażanie bakterii, bardzo wolno się brudzą, a w dodatku nie gniotą się i są biodegradowalne. Jednym słowem perfekcyjne tak, jak nasza troska o czworonogi.
KOMPOZYCJA:

100% WEŁNA Z MERYNOSA

Produkt w całości wykonany ręcznie

Wooldog_natural_wool.png
INSTRUKCJE CZYSZCZENIADo każdego zamówionego swetra lub komina Wooldog w przypadku trudności z założeniem jakiegokolwiek elementu garderoby dla psa, otrzymają Państwo możliwość godzinnych telefonicznych konsultacji ze znanym psim behawiorystą Alicją Milewską gratis.
Do każdego zamówionego swetra/komina otrzymają Państwo certyfikat autentyczności produktu, potwierdzający jego ręczne wykonanie. Dzięki Tobie pomagamy także wspierać polską tradycję wykonywania produktów na drutach.

wooldog_certificate_pl.jpg