Wooldog Supreme komin Podmuch Beżu

149 zł brutto

Komin Supreme o niewiarygodnie miękkiej w dotyku wełnie z merynosa spełni potrzeby najbardziej wymagających zwolenników dobrego smaku.


Rozmiar 
ILOŚĆ:

Komin Supreme o niewiarygodnie miękkiej w dotyku wełnie z merynosa spełni potrzeby najbardziej wymagających zwolenników dobrego smaku.

Pomysł na stworzenie wełnianego otulacza zaczerpnęliśmy z surowych terenów Nowej Zelandii oraz Australii, gdzie w krajobrazie występują głównie brunatne i neutralne w kolorze trawy typu Tussock.


Przyodzianie psa w komin wykonany zręcznym ryżowym splotem wraz z wykończeniem przygotowanym angielskim ściegiem, zabezpieczy szyję pupila przed chłodem oraz doda eleganckiego sznytu. Komin, który może być noszony zarówno w domowym zaciszu jak i na zewnątrz, jest doskonałym uzupełnieniem szerokiej gamy kolorystycznej naszych swetrów. Komin od Wooldog to dla psa dodatkowa ochrona oraz zapewnienie poczucia bezpieczeństwa.

 

Kominy dla psa Wooldog Supreme pojawiły się w dwóch kolorach – GŁEBOKA STAL oraz PODMUCH BEŻU.
Są odporne na namnażanie bakterii, bardzo wolno się brudzą, a w dodatku nie gniotą się i są biodegradowalne. Jednym słowem doskonałe tak, jak nasza troska o czworonogi.
KOMPOZYCJA:

100% WEŁNA Z MERYNOSA

Produkt w całości wykonany ręcznie

Wooldog_natural_wool.png
INSTRUKCJE CZYSZCZENIADo każdego zamówionego swetra lub komina Wooldog w przypadku trudności z założeniem jakiegokolwiek elementu garderoby dla psa, otrzymają Państwo możliwość godzinnych telefonicznych konsultacji ze znanym psim behawiorystą Alicją Milewską gratis.
Do każdego zamówionego swetra/komina otrzymają Państwo certyfikat autentyczności produktu, potwierdzający jego ręczne wykonanie. Dzięki Tobie pomagamy także wspierać polską tradycję wykonywania produktów na drutach.

wooldog_certificate_pl.jpg