Wooldog HOLI Szafir (komin)

129 zł brutto

Dodaj koloru Twojemu psu! Swetry wykonane z najwyższej jakości miękkiej dziewiczej wełny skąpanej w szerokiej gamie żywych i radosnych kolorów.


Rozmiar 
ILOŚĆ:

Wierzymy, że inspirację do pracy można znaleźć wszędzie. Najlepszym na to dowodem jest nasza ostatnia podróż do Indii, gdzie mieliśmy okazję uczestniczyć w Festiwalu Kolorów Holi – jedynym takim wydarzeniu na świecie, gdzie pierwsze skrzypce grają kolory.

 

Przypatrując się feerii barw wirujących w powietrzu, znaleźliśmy inspirację do zaprojektowania i wykonania kolekcji Holi, na którą składają się wielokolorowe kominy w dwóch wersjach:

AMARANT oraz SZAFIR

Kominy cechują się klasycznym splotem i wyjątkową miękkością. Są ciepłe i miłe w dotyku, gwarantując Twojemu psu cudowną ochronę nawet w najzimniejsze dni. Doskonale wyglądają zarówno samodzielnie, jak i ze swetrami z kolekcji Holi.

Dziewicza wełna zastosowana do wyrobu swetrów to materiał premium – cechuje się biodegradowalnością, odpornością na brudzenie, a dodatkowo ma właściwości antybakteryjne. Z kolei zastosowanie radosnych kolorów sprawia, że sweter jest w stanie dosłownie rozpromienić Twojego psa. W kominie Holi każdy spacer jest bardziej radosny.


KOMPOZYCJA:

65% DZIEWICZA WEŁNA

35% AKRYL

Produkt w całości wykonywany ręcznie

Wooldog_natural_wool.png
INSTRUKCJE PRANIA:


Do każdego zamówionego swetra Wooldog w przypadku trudności z założeniem jakiegokolwiek ubrania dla psa, otrzymają Państwo możliwość godzinnych telefonicznych konsultacji ze znanym psim behawiorystą Alicją Milewską gratis.
Do każdego zamówionego swetra otrzymają Państwo certyfikat autentyczności produktu, potwierdzający jego ręczne wykonanie. Dzięki Tobie pomagamy także wspierać polską tradycję wykonywania produktów na drutach.

wooldog_certificate_pl.jpg