Wooldog HOLI Amarant (komin)

129 zł brutto

Dodaj koloru Twojemu psu! Swetry wykonane z najwyższej jakości miękkiej dziewiczej wełny skąpanej w szerokiej gamie żywych i radosnych kolorów.


Rozmiar 
ILOŚĆ:

Podczas naszej ostatniej podróży do północnych Indii mieliśmy okazję uczestniczyć w Festiwalu Kolorów zwanym Holi, gdzie ludzie w geście radości obrzucali się kolorowymi farbami. Feria unoszących się w powietrzu przeróżnych wariacji kolorów była dla nas inspiracją do zaprojektowania nowej kolekcji barwnych swetrów z serii HOLI. Jesień i zima to okres przytłaczającej szarości - dodaj kolorów swojemu psu, niech Wasze ognisko domowe otoczy Was radość, uśmiech i szczęście.

Swetry wykonane z najwyższej jakości miękkiej dziewiczej wełny skąpanej w szerokiej gamie żywych i radosnych kolorów.

Do swetrów opcjonalnie wplatamy rząd modnych barwnych bawełnianych wstążek, które nadają naszemu ręcznie wykonywanemu swetrowi dodatkowego szyku. Twój pupil będzie wyglądać niepowtarzalnie!

Dwie wersje kolorystyczne, AMARANT oraz SZAFIR


KOMPOZYCJA:

65% DZIEWICZA WEŁNA

35% AKRYL

Produkt w całości wykonywany ręcznie

Wooldog_natural_wool.png
INSTRUKCJE PRANIA:


Do każdego zamówionego swetra Wooldog w przypadku trudności z założeniem jakiegokolwiek ubrania dla psa, otrzymają Państwo możliwość godzinnych telefonicznych konsultacji ze znanym psim behawiorystą Alicją Milewską gratis.
Do każdego zamówionego swetra otrzymają Państwo certyfikat autentyczności produktu, potwierdzający jego ręczne wykonanie. Dzięki Tobie pomagamy także wspierać polską tradycję wykonywania produktów na drutach.

wooldog_certificate_pl.jpg