Wooldog Supreme Głęboka Stal

299 zł brutto

Sweter Supreme wykonany jest w 100% z najwyższej jakości niezwykle miękkiej włoskiej wełny merynosa.


Rozmiar 
LUB gdy Twój pies potrzebuje innego rozmiaru wybierz:
Kryształ Swarovski 
ILOŚĆ:

Sweter Supreme od WOOLDOG jest w 100% wykonany z bardzo miękkiej wełny merynosa cechującej się najwyższą jakością. Najcenniejsze włókna tej wełny w Argentynie, Włoszech i Nowej Zelandii przechowywane są w sejfach, jako dobra narodowe.

Tworząc sweter Supreme, zmierzaliśmy do uzyskania doskonałego efektu, który będzie znacząco wpływał na wygodę Twojego psa. Ten sweter powstał z miłości, w celu zapewnienia psom ciepła oraz poczucia bezpieczeństwa.

Sweter Supreme jest doskonały na wiosenne, jesienne i zimowe spacery, ale można go też nosić w domu. Dzięki temu sweterkowi pies nie będzie potrzebował już dodatkowego okrycia.

Stalowy kolor sweterka jest inspirowany górzystymi terenami Nowej Zelandii. Chłodny klimat tych gór sprawia, że owce tam żyjące muszą wytworzyć niezwykle miękką i ciepłą wełnę, która będzie je chronić nawet w najzimniejsze dni i noce. Splot sweterka również jest inspirowany tamtymi terenami – przypomina kształtem splecione kłosy i trawy, które stanowią kwintesencję pejzażu Nowej Zelandii.

W sweterku z wełny merynosa Twojemu psu będzie ciepło w każdych warunkach, a dodatkowo będzie on otulony cudną delikatnością. Sweterek umożliwia odpowiednią cyrkulację powietrza, wolno się brudzi, nie gniecie i jest odporny na namnażanie się bakterii, co stanowi dodatkowe korzyści dla Ciebie i Twojego milusińskiego.

Serce włożone w ręczną produkcję sweterka Supreme jest odczuwalne przy każdym jego włożeniu. W tym sweterku pies poczuje się wygodnie, a każdy właściciel zyska pewność, że daje swojemu pupilowi to, co najlepsze.

 

Na innych stronach znajdziesz też sweterki Supreme w kolorach: mandarynkowy sen i pudrowy róż.

KOMPOZYCJA:

100% WEŁNA Z MERYNOSA

Produkt w całości wykonywany na drutach.

Wooldog_natural_wool.png


INSTRUKCJE CZYSZCZENIADo każdego zamówionego swetra Wooldog w przypadku trudności z założeniem jakiegokolwiek ubrania dla psa, otrzymają Państwo możliwość godzinnych telefonicznych konsultacji ze znanym psim behawiorystą Alicją Milewską gratis.
Do każdego zamówionego swetra otrzymają Państwo certyfikat autentyczności produktu, potwierdzający jego ręczne wykonanie. Dzięki Tobie pomagamy także wspierać polską tradycję wykonywania produktów na drutach.

wooldog_certificate_pl.jpg