Wooldog Necky Ultramaryna

99 zł brutto

Wełniany komin na szyję, można zakładać swojemu psu samodzielnie, ale jest też doskonałym i efektownym dodatkiem do każdego z naszych wooldogowych swetrów.


Rozmiar 
ILOŚĆ:

Wełniany komin Wooldog może się stać najlepszym przyjacielem Twojego psa. Doskonale sprawdzi się zarówno noszony samodzielnie, jak i w połączeniu ze swetrem. Ogrzeje psa i otuli go zniewalającą miękkością w chłodne jesienne wieczory i podczas rześkich zimowych spacerów o poranku.

Komin powstał w 100% z najlepszej jakości wełny, która cechuje się doskonałymi zdolnościami grzewczymi. Zatrzymuje ciepło i jest bardzo miękka, więc dosłownie nie można się powstrzymać od jej przytulania.

Wybierz kolor, który najlepiej pasuje do charakteru lub wyglądu Twojego psa i zagwarantuj mu najlepszy stopień ochrony przed chłodem. Wbrew pozorom, psy potrzebują dodatkowej ochrony wtedy, gdy temperatura mocno spada. Dotyczy to szczególnie psów o krótkiej sierści, ale marznąć mogą także te długowłose.

Dzięki kominowi Wooldog Twojemu pieskowi zawsze będzie ciepło i zawsze będzie gotowy do zabawy czy towarzyszenia Ci podczas spacerów.


Kolory w jakich Twój pies może go założyć to:

- JASNY GRFIT
- CIEMNY GRAFIT
- MLECZNY KARMEL
- SŁONECZNIK
- HORTENSJA
- ULTRAMARYNA
KOMPOZYCJA:

85% WEŁNA

15% AKRYL

Produkt w całości wykonany ręcznie

Wooldog_natural_wool.png
INSTRUKCJE CZYSZCZENIADo każdego zamówionego swetra lub komina Wooldog w przypadku trudności z założeniem jakiegokolwiek elementu garderoby dla psa, otrzymają Państwo możliwość godzinnych telefonicznych konsultacji ze znanym psim behawiorystą Alicją Milewską gratis.
Do każdego zamówionego swetra/komina otrzymają Państwo certyfikat autentyczności produktu, potwierdzający jego ręczne wykonanie. Dzięki Tobie pomagamy także wspierać polską tradycję wykonywania produktów na drutach.

wooldog_certificate_pl.jpg