Wooldog Supreme Królewski Szmaragd

299 zł brutto

Wyjątkowy sweter Supreme wykonany jest w 100% z najwyższej jakości niezwykle miękkiej włoskiej wełny merynosa.


Rozmiar 
LUB gdy Twój pies potrzebuje innego rozmiaru wybierz:
Kryształ Swarovski 
ILOŚĆ:

Wyjątkowy sweter Supreme Wooldog zapewni Twojemu czworonożnemu przyjacielowi przyjemne ciepło i poczucie bezpieczeństwa. Delikatna wełna otuli psa niczym kołderka, a przepiękny kolor sprawi, że Twój milusiński będzie wyglądał bardzo trendy.

 

Swetry Supreme powstają z pasji i miłości do psów. W stworzenie każdego sweterka wkładamy całą swoją wiedzę i doświadczenie, a także kawałek serca, by gotowe produkty cieszyły zarówno psiaki, jak i właścicieli. Każdy sweter powstaje z wysokogatunkowej wełny merynosów, której najlepsze włókna są tak cenne, że w Argentynie, Nowej Zelandii i Włoszech traktuje się je jako dobra narodowe i przechowuje w specjalnie do tego przystosowanych sejfach.

 

Wełna merynosów to jedyny taki materiał na świecie – jest niesamowicie ciepła i delikatna, a przy tym „oddycha” – gwarantuje doskonałą cyrkulację powietrza bez straty temperatury. Ta fantastyczna wełna jest antybakteryjna i odporna zarówno na gniecenie, jak i na plamy. Sweter Supreme z wełny merynosów brudzi się zdecydowanie wolniej niż zwyczajne swetry dla psów, dlatego, że jego włókna są niezwykle cienkie – aż 3 razy cieńsze niż ludzkie włosy. Swetry Supreme tworzymy ręcznie – każda sztuka powstaje z ogromnym pietyzmem i dbałością o późniejszych użytkowników.

 

Kolor Królewski Szmaragd nawiązuje do arystokratycznych barw – kojarzy się z szlachetnością i wytwornością. Splot przypominający kłosy i trawy nawiązuje z kolei do zielono-brunatnych traw porastających górzyste tereny Nowej Zelandii i stanowiących prawdziwy przysmak merynosów. Pies otulony sweterkiem Supreme będzie czuł komfort niezależnie od pogody i na nowo pokocha chwile spędzone na świeżym powietrzu.

 

Na innych stronach znajdziesz też sweterki Supreme w kolorach: głęboka stal, mandarynkowy sen, podmuch beżu i pudrowy róż.

KOMPOZYCJA:

100% WEŁNA Z MERYNOSA

Produkt w całości wykonywany na drutach.

Wooldog_natural_wool.png


INSTRUKCJE CZYSZCZENIADo każdego zamówionego swetra Wooldog w przypadku trudności z założeniem jakiegokolwiek ubrania dla psa, otrzymają Państwo możliwość godzinnych telefonicznych konsultacji ze znanym psim behawiorystą Alicją Milewską gratis.
Do każdego zamówionego swetra otrzymają Państwo certyfikat autentyczności produktu, potwierdzający jego ręczne wykonanie. Dzięki Tobie pomagamy także wspierać polską tradycję wykonywania produktów na drutach.

wooldog_certificate_pl.jpg