Wooldog Supreme Podmuch Beżu

299 zł brutto

Wyjątkowy sweter Supreme wykonany jest w 100% z najwyższej jakości niezwykle miękkiej włoskiej wełny merynosa.


Rozmiar 
LUB gdy Twój pies potrzebuje innego rozmiaru wybierz:
Kryształ Swarovski 
ILOŚĆ:

Sweter Supreme gwarantuje psu wygodę i wyjątkowy komfort termiczny. Swetry Wooldog są tworzone z miłości do naszych czworonożnych przyjaciół, z troską o ich zdrowie i z uwzględnieniem najnowszych trendów. Poprzez sweterki Supreme chcemy dać naszym pupilom to, co najlepsze – poczucie bezpieczeństwa, wygodę i czułość.

 

Swetry Supreme marki Wooldog są w 100% wykonane z najwyższej jakości wełny merynosów. Wełna użyta do stworzenia sweterków jest wyjątkowo miękka i delikatna, a o tym, jak jest cenna, świadczy fakt, że jej najlepsze włókna są w Argentynie, Nowej Zelandii i Włoszech przechowywane w specjalnych sejfach i traktowane jako dobra narodowe.

 

Sweter Supreme będzie niezastąpiony zarówno wiosną, jak i jesienią czy zimą – ogrzeje w chłodne poranki i zapewni przyjemne uczucie ciepła podczas wieczornych spacerów. Sweterek z wełny merynosów ma tak dobre właściwości izolacyjne, że Twój pies nie będzie potrzebował żadnego dodatkowego okrycia ani w domu, ani tym bardziej na zewnątrz.

 

Sweter Podmuch Beżu inspirowany kolorami ziemi jest bardzo uniwersalny i pasuje na każdą okazję. Beż kojarzy się z ciepłem miękkiego koca, aromatyczną kawą z dodatkiem mleka i piaskiem – łagodna barwa sprawi, że psiak będzie wyglądał niezwykle elegancko.

 

Właściwości wełny merynosa sprawiają, że Twój pies będzie czuł przyjemne ciepło niezależnie od warunków – zarówno w mroźne, jak i wietrzne dni. Sweterek Supreme mimo doskonałych właściwości izolacyjnych umożliwia swobodną cyrkulację powietrza, nie gniecie się, jest odporny na namnażanie się bakterii i brudzi się zdecydowanie wolniej, niż swetry wykonane z innych materiałów. Każdy sweter jest tworzony ręcznie, z najwyższą dbałością o szczegóły i z myślą o najwyższym komforcie Twojego pupila.

 

Na innych stronach znajdziesz też sweterki Supreme w kolorach: głęboka stal, mandarynkowy sen i pudrowy róż.

KOMPOZYCJA:

100% WEŁNA Z MERYNOSA

Produkt w całości wykonywany na drutach.

Wooldog_natural_wool.png


INSTRUKCJE CZYSZCZENIADo każdego zamówionego swetra Wooldog w przypadku trudności z założeniem jakiegokolwiek ubrania dla psa, otrzymają Państwo możliwość godzinnych telefonicznych konsultacji ze znanym psim behawiorystą Alicją Milewską gratis.
Do każdego zamówionego swetra otrzymają Państwo certyfikat autentyczności produktu, potwierdzający jego ręczne wykonanie. Dzięki Tobie pomagamy także wspierać polską tradycję wykonywania produktów na drutach.

wooldog_certificate_pl.jpg