Wooldog Classic Ultramaryna

249 zł brutto

W splocie swetra Classic zawarliśmy całą historię wysokiej jakości ręcznie wykonywanych ubrań.


Rozmiar 
LUB gdy Twój pies potrzebuje innego rozmiaru wybierz:
Pompon 
ILOŚĆ:

W splocie swetra Classic zawarliśmy całą historię wysokiej jakości ręcznie wykonywanych ubrań. Unikalny design sweterka oraz jego nowoczesny kolor przywodzą na myśl ciepło i naturę.

Sweterek w kolorze energetycznej ultramaryny jest wyjątkowo mięciutki i drobiazgowo wykończony. Gwarantuje prawdziwą ucztę dla zmysłów – pięknie wygląda i zapewnia ciepło w chłodne pory roku, ale też w domu, psom, które uwielbiają chować się pod kocami.

Sweterek dostępny jest w sześciu wersjach kolorystycznych, oprócz ultramaryny możesz wybrać też:


- JASNY GRAFIT
- CIEMNY GRAFIT
- MLECZNY KARMEL

- SŁONECZNIK
- HORTENSJA

Jeśli chcesz podkreślić styl swojego psa, możesz też dokupić do sweterka pompony w jednym z dwóch wybranych kolorów – szare albo jasnoróżowe.

Sweterki Classic są dla psów jak druga skóra – czworonogi bywają niezwykle zaskoczone, kiedy zdejmuje się z nich te cieplutkie okrycia. To największy dowód na to, że nasze swetry są czymś więcej, niż tylko ubraniami, ale prawdziwą kwintesencją stylu oraz standardu, jakiego oczekujesz.
KOMPOZYCJA:

85% WEŁNA

15% AKRYL

Produkt w całości wykonywany ręcznie

Wooldog_natural_wool.png


INSTRUKCJE CZYSZCZENIADo każdego zamówionego swetra Wooldog w przypadku trudności z założeniem jakiegokolwiek ubrania dla psa, otrzymają Państwo możliwość godzinnych telefonicznych konsultacji ze znanym psim behawiorystą Alicją Milewską gratis.
Do każdego zamówionego swetra otrzymają Państwo certyfikat autentyczności produktu, potwierdzający jego ręczne wykonanie. Dzięki Tobie pomagamy także wspierać polską tradycję wykonywania produktów na drutach.

wooldog_certificate_pl.jpg