Wooldog Black & White Classy- INDIVIDUAL SIZE

299 zł brutto

Elegancja i nowoczesność zawarta w wełnie. Indywidualizm dla miłośników innowacyjnych rozwiązań i wnętrz.


WPISZ WYMIARY SWOJEGO PSA PONIŻEJ:
(ZOBACZ JAK MIERZYĆ)

loader

Dodatkowa wstążka/wstążki 
ILOŚĆ:

Elegancja i nowoczesność zawarta w wełnie.

Indywidualizm dla miłośników innowacyjnych rozwiązań i wnętrz.

Wooldogowa seria Black & White to kolekcja czterech designerskich swetrów, cieszących oko różnorodnymi zaprojektowanymi indywidualnie wzorami. Każdy z nich jest nowoczesny, a zarazem minimalistyczny.

Jak twierdziła Coco Chanel “czerń i biel to jedyne kolory, które możemy uznać za prawdziwe”. Czerń jest symbolem siły, więc połączony w parze z neutralną bielą stwarza wrażenie bardzo klasycznego designu.

Swetry Black and White tworzymy z nieco cieńszej wełnianej włóczki, są idealne do noszenia w domu, ale oczywiście można wybrać się w nich na spacer. Odwijany golf pod szyję doda ciepła w chłodniejsze dni.

Wzory jakie prezentujemy w naszej kolekcji to:


- MARINE

- VERMONT

- DISTANT STAR

- CLASSY


W golf każdego ze swetrów możemy, na Państwa życzenie, wpleść elegancką czarną lub czerwoną satynową wstążkę, dzięki której możecie dodatkowo podkreślić styl swojego ulubieńca.
KOMPOZYCJA:

65% WEŁNA

35% AKRYL

Produkt w całości wytwarzany ręcznie

Wooldog_natural_wool.png
INSTRUKCJE CZYSZCZENIADo każdego zamówionego swetra Wooldog w przypadku trudności z założeniem jakiegokolwiek ubrania dla psa, otrzymają Państwo możliwość godzinnych telefonicznych konsultacji ze znanym psim behawiorystą Alicją Milewską gratis.
Do każdego zamówionego swetra otrzymają Państwo certyfikat autentyczności produktu, potwierdzający jego ręczne wykonanie. Dzięki Tobie pomagamy także wspierać polską tradycję wykonywania produktów na drutach.

wooldog_certificate_pl.jpg