Wooldog Black & White Vermont

299 zł brutto

Kolekcja swetrów Black & White powstała wskutek inspiracji twórczością Coco Chanel.


Rozmiar 
LUB gdy Twój pies potrzebuje innego rozmiaru wybierz:
Dodatkowa wstążka/wstążki 
ILOŚĆ:

Kolekcja swetrów Black & White powstała wskutek inspiracji twórczością Coco Chanel. Wielka kreatorka mody wykorzystywała proste rozwiązania do tworzenia niesamowitych projektów, a jej „mała czarna” na stałe wpisała się w światowe trendy. Coco Chanel powiedziała kiedyś, że „czerń i biel to jedyne kolory, które możemy uznać za prawdziwe”. Te słowa zainspirowały nas do stworzenia klasycznych i eleganckich swetrów dla psów.

Każdy sweterek jest ręcznie wykonany z doskonałej jakości wełny. Ponadczasowy splot sprawia, że pasuje do każdego psa i na każdą okazję. Sweterek dodaje psu klasy, ale jednocześnie rozpromienia go, powodując tym uśmiech na twarzy właściciela. Ciepło i miękkość połączona z pasją tworzenia sprawiają, że nasze swetry nie mają sobie równych.

Wzory jakie prezentujemy w naszej kolekcji to:


- MARINE

- VERMONT

- DISTANT STAR

- CLASSY


Na życzenie możemy w golf każdego ze swetrów wpleść piękną czerwoną lub czarną wstążkę z satyny. Taki dodatkowy element jeszcze bardziej podkreśli unikalność stroju i tym samym stanie się doskonałą ozdobą.
KOMPOZYCJA:

65% WEŁNA

35% AKRYL

Produkt w całości wytwarzany ręcznie

Wooldog_natural_wool.png


INSTRUKCJE CZYSZCZENIADo każdego zamówionego swetra Wooldog w przypadku trudności z założeniem jakiegokolwiek ubrania dla psa, otrzymają Państwo możliwość godzinnych telefonicznych konsultacji ze znanym psim behawiorystą Alicją Milewską gratis.
Do każdego zamówionego swetra otrzymają Państwo certyfikat autentyczności produktu, potwierdzający jego ręczne wykonanie. Dzięki Tobie pomagamy także wspierać polską tradycję wykonywania produktów na drutach.

wooldog_certificate_pl.jpg