Wooldog Black & White Marine

299 zł brutto

W swetrach z kolekcji Black & White zawarliśmy wszystko, czym kierujemy się w codziennej pracy.


Rozmiar 
LUB gdy Twój pies potrzebuje innego rozmiaru wybierz:
Dodatkowa wstążka/wstążki 
ILOŚĆ:

W swetrach z kolekcji Black & White zawarliśmy wszystko, czym kierujemy się w codziennej pracy – pasję, precyzję, doskonałe wyważenie form, nowoczesność i elegancję.

Sweter z kolekcji Black & White to klasa sama w sobie – najlepsza ozdoba Twojego psa, a dodatkowo doskonały element dekoracyjny w Twoim domu. W skład kolekcji wchodzą cztery designerskie swetry, w tym sweterek Marine – klasyczny biały sweter w czarne paski.

Marynistyczny styl swetra Marine nawiązuje do morskiej stylistyki, ale jest przy tym bardzo elegancki. Projektując ten sweter, kierowaliśmy się słowami Coco Chanel:

 

„Czerń i biel to jedyne kolory, które możemy uznać za prawdziwe”.

 

Wielka kreatorka mody wypowiadała te słowa z myślą o ludziach, ale jak wiadomo, moda nie ma granic, a psia moda także może być stylowa na miarę Chanel. Czerń jako symbol siły w połączeniu z bielą symbolizującą niewinność to zestawienie, które nie ma sobie równych. Wyjątkowo klasyczny design naszego swetra sprawia, że każdy pies będzie wyglądał w nim dobrze.

Wzory jakie prezentujemy w naszej kolekcji to:


- MARINE

- VERMONT

- DISTANT STAR

- CLASSYNa życzenie w golf każdego swetra możemy wpleść czarną lub czerwoną wstążkę z satyny.


KOMPOZYCJA:

65% WEŁNA

35% AKRYL

Produkt w całości wytwarzany ręcznie

Wooldog_natural_wool.png
INSTRUKCJE CZYSZCZENIADo każdego zamówionego swetra Wooldog w przypadku trudności z założeniem jakiegokolwiek ubrania dla psa, otrzymają Państwo możliwość godzinnych telefonicznych konsultacji ze znanym psim behawiorystą Alicją Milewską gratis.
Do każdego zamówionego swetra otrzymają Państwo certyfikat autentyczności produktu, potwierdzający jego ręczne wykonanie. Dzięki Tobie pomagamy także wspierać polską tradycję wykonywania produktów na drutach.

wooldog_certificate_pl.jpg