Wooldog Black & White Distant Star

299 zł brutto

Sweter z kolekcji Black & White zapewni Twojemu psu przyjemną miękkość i ciepło nawet przy niskich temperaturach.


Rozmiar 
LUB gdy Twój pies potrzebuje innego rozmiaru wybierz:
Dodatkowa wstążka/wstążki 
ILOŚĆ:

Sweter z kolekcji Black & White zapewni Twojemu psu przyjemną miękkość i ciepło nawet przy niskich temperaturach. Sweterek jest utrzymany w czarno-białej kolorystyce i bardzo klasyczny, dzięki czemu sprawdzi się w różnych sytuacjach.

Dostarczy ciepła, poczucia bezpieczeństwa oraz delikatności zarówno Tobie, jak i Twojemu czworonożnemu przyjacielowi. Swetry Wooldog mają w swoim składzie doskonałą gatunkowo wełnę, cechują się klasycznym splotem i pięknym wykończeniem.

Każdy sweterek tworzymy ręcznie, a podczas tego procesu przez cały czas przyświeca nam idea powoływania do życia czegoś, co jest jednocześnie unikalne, ale z drugiej strony ponadczasowe. W pracy nad swetrami Black&White kierujemy się trendami wypromowanymi przez wielką kreatorkę mody Coco Chanel. Kobieta ta uwielbiała czerń i biel, twierdząc, że są to jedyne prawdziwe kolory. Miała racje – pasują niemal każdemu i w każdych okolicznościach.

Wzory jakie prezentujemy w naszej kolekcji to:


- MARINE

- VERMONT

- DISTANT STAR

- CLASSY

W golf sweterka możemy na życzenie wpleść czarną lub czerwoną wstążkę z satyny.
KOMPOZYCJA:

65% WEŁNA

35% AKRYL

Produkt w całości wytwarzany ręcznie

Wooldog_natural_wool.png
INSTRUKCJE CZYSZCZENIADo każdego zamówionego swetra Wooldog w przypadku trudności z założeniem jakiegokolwiek ubrania dla psa, otrzymają Państwo możliwość godzinnych telefonicznych konsultacji ze znanym psim behawiorystą Alicją Milewską gratis.
Do każdego zamówionego swetra otrzymają Państwo certyfikat autentyczności produktu, potwierdzający jego ręczne wykonanie. Dzięki Tobie pomagamy także wspierać polską tradycję wykonywania produktów na drutach.

wooldog_certificate_pl.jpg