Wooldog Classic Mleczny Karmel- INDIVIDUAL SIZE

249 zł brutto


WPISZ WYMIARY SWOJEGO PSA PONIŻEJ:
(ZOBACZ JAK MIERZYĆ)

loader

Pompon 
ILOŚĆ:

Sweter Classic tworzymy z pasją i w taki sposób, by zagwarantować Twojemu psu wszystko, co najlepsze. Jego klasyczny splot, wspaniały design, miękkość i delikatność to gwarancja, że pies będzie się czuł bezpiecznie i ciepło.

Sweterek jest dedykowany do noszenia na spacerach wiosną, jesienią i zimą, ale można go zakładać także w domu, kiedy Twój pupil ma w zwyczaju chowanie się pod kołdrą lub pod kocem, a Ty chcesz go tego oduczyć. W sweterku z odwijanym golfem będzie mu przyjemnie ciepło w każdych warunkach.

Sweterek Classic jest wykonywany ręcznie z najwyższej jakości wełny i idealnie dopasowuje się do ciała psa. Staranne wykończenie swetra cieszy oczy, miękkość gwarantuje psu wygodę, a Tobie świadomość, że dbasz o niego tak, jak tego potrzebuje.

Sweter w kolorze mlecznego karmelu idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz utrzymanych w naturalnej tonacji. Do wyboru jest też pięć innych kolorów:

- JASNY GRAFIT
- CIEMNY GRAFIT
- SŁONECZNIK
- HORTENSJA
- ULTRAMARYNA

Do każdego sweterka można zamówić jeszcze pompony w kolorze jasnoróżowym (dla suczki) lub szarym (dla pieska).
KOMPOZYCJA:

85% WEŁNA

15% AKRYL

Produkt w całości wykonywany ręcznie

Wooldog_natural_wool.png


INSTRUKCJE CZYSZCZENIADo każdego zamówionego swetra Wooldog w przypadku trudności z założeniem jakiegokolwiek ubrania dla psa, otrzymają Państwo możliwość godzinnych telefonicznych konsultacji ze znanym psim behawiorystą Alicją Milewską gratis.
Do każdego zamówionego swetra otrzymają Państwo certyfikat autentyczności produktu, potwierdzający jego ręczne wykonanie. Dzięki Tobie pomagamy także wspierać polską tradycję wykonywania produktów na drutach.

wooldog_certificate_pl.jpg