Wooldog Classic Hortensja

249 zł brutto

Design swetra Classic, jego klasyczny i przepiękny splot oraz jakość to kwintesencja ręcznie wykonywanych ubrań.


Rozmiar 
LUB gdy Twój pies potrzebuje innego rozmiaru wybierz:
Pompon 
ILOŚĆ:

Design swetra Classic, jego klasyczny i przepiękny splot oraz jakość to kwintesencja ręcznie wykonywanych ubrań. Powstawaniu każdego z naszych swetrów towarzyszy prawdziwa pasja oraz uczucie miłości do psów i troski o ich potrzeby.

Każdy sweterek powstaje z doskonałej wełny gwarantującej ciepło i wygodę ruchów. Materiał wykonania nie gniecie się i wolno brudzi, a przemyślany splot gwarantuje komfort termiczny nawet w najchłodniejsze dni. W sweterku Classic Twój pies może wychodzić na spacery nawet w mroźne dni. Wybierając sweterek Classic, dajesz swojemu psu odrobinę wyjątkowości.

Skrupulatnie wykańczamy każdy sweter, bo wiemy, że jakość zależy przede wszystkim od wykonania. W sweterku Classic w kolorze hortensji zaklęta jest pasja, doświadczenie i kreatywne podejście. Oferujemy też sweterki w kolorach:

- JASNY GRAFIT
- CIEMNY GRAFIT
- MLECZNY KARMEL

- SŁONECZNIK
- ULTRAMARYNA

Każdy sweterek może być też na życzenie wzbogacony o ręcznie wykonywane pompony w kolorach jasnoróżowym (przeznaczone dla suczki) lub szarym (dla pieska).
KOMPOZYCJA:

85% WEŁNA

15% AKRYL

Produkt w całości wykonywany ręcznie

Wooldog_natural_wool.png


INSTRUKCJE CZYSZCZENIADo każdego zamówionego swetra Wooldog w przypadku trudności z założeniem jakiegokolwiek ubrania dla psa, otrzymają Państwo możliwość godzinnych telefonicznych konsultacji ze znanym psim behawiorystą Alicją Milewską gratis.
Do każdego zamówionego swetra otrzymają Państwo certyfikat autentyczności produktu, potwierdzający jego ręczne wykonanie. Dzięki Tobie pomagamy także wspierać polską tradycję wykonywania produktów na drutach.

wooldog_certificate_pl.jpg