Wooldog Classic Słonecznik

249 zł brutto

Klasyczny splot tego swetra kryje w sobie całą historię ręcznie wykonywanych ubrań. Uniwersalny design i piękne wykończenie czynią z niego małe dzieło sztuki.


Rozmiar 
LUB gdy Twój pies potrzebuje innego rozmiaru wybierz:
Pompon 
ILOŚĆ:

Klasyczny splot tego swetra kryje w sobie całą historię ręcznie wykonywanych ubrań. Uniwersalny design i precyzyjne wykończenie czynią z niego małe dzieło sztuki, które zyskuje realną wartość użytkową.

Sweterek powstał z myślą o spacerach w chłodne dni, ale też idealnie sprawdza się noszony w domu. Odwijany golf sweterka pozwala go nosić na dwa sposoby, a piękny słonecznikowy kolor sprawia, że Twój pupil wygląda wyjątkowo promiennie.

Dla miłośników innych kolorów przygotowaliśmy jeszcze sweterki:

- JASNY GRAFIT
- CIEMNY GRAFIT
- MLECZNY KARMEL

- HORTENSJA
- ULTRAMARYNA

Do każdego sweterka można zamówić też ręcznie wykonane przepiękne pompony w kolorach jasnoróżowym lub szarym. Bez względu na to, czy z pomponami, czy bez, sweterek Classic będzie najlepszym towarzyszem Twojego psa.

Legendarna jakość wełny, stylowe wzornictwo i wykonanie, w które wkładamy mnóstwo serca, zawsze owocuje zadowoleniem. Teraz to zadowolenie jest na wyciągnięcie ręki – zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojego czworonoga.
KOMPOZYCJA:

85% WEŁNA

15% AKRYL

Produkt w całości wykonywany ręcznie.

Wooldog_natural_wool.png


INSTRUKCJE CZYSZCZENIADo każdego zamówionego swetra Wooldog w przypadku trudności z założeniem jakiegokolwiek ubrania dla psa, otrzymają Państwo możliwość godzinnych telefonicznych konsultacji ze znanym psim behawiorystą Alicją Milewską gratis.
Do każdego zamówionego swetra otrzymają Państwo certyfikat autentyczności produktu, potwierdzający jego ręczne wykonanie. Dzięki Tobie pomagamy także wspierać polską tradycję wykonywania produktów na drutach.

wooldog_certificate_pl.jpg