Wooldog Classic Mleczny Karmel

249 zł brutto

Sweter Classic tworzymy z pasją i w taki sposób, by zagwarantować Twojemu psu wszystko, co najlepsze.


Rozmiar 
LUB gdy Twój pies potrzebuje innego rozmiaru wybierz:
Pompon 
ILOŚĆ:

Sweter Classic tworzymy z pasją i w taki sposób, by zagwarantować Twojemu psu wszystko, co najlepsze. Jego klasyczny splot, wspaniały design, miękkość i delikatność to gwarancja, że pies będzie się czuł bezpiecznie i ciepło.

Sweterek jest dedykowany do noszenia na spacerach wiosną, jesienią i zimą, ale można go zakładać także w domu, kiedy Twój pupil ma w zwyczaju chowanie się pod kołdrą lub pod kocem, a Ty chcesz go tego oduczyć. W sweterku z odwijanym golfem będzie mu przyjemnie ciepło w każdych warunkach.

Sweterek Classic jest wykonywany ręcznie z najwyższej jakości wełny i idealnie dopasowuje się do ciała psa. Staranne wykończenie swetra cieszy oczy, miękkość gwarantuje psu wygodę, a Tobie świadomość, że dbasz o niego tak, jak tego potrzebuje.

Sweter w kolorze mlecznego karmelu idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz utrzymanych w naturalnej tonacji. Do wyboru jest też pięć innych kolorów:

- JASNY GRAFIT
- CIEMNY GRAFIT
- SŁONECZNIK
- HORTENSJA
- ULTRAMARYNA

Do każdego sweterka można zamówić jeszcze pompony w kolorze jasnoróżowym (dla suczki) lub szarym (dla pieska).
KOMPOZYCJA:

85% WEŁNA

15% AKRYL

Produkt w całości wykonywany ręcznie

Wooldog_natural_wool.png


INSTRUKCJE CZYSZCZENIADo każdego zamówionego swetra lub komina Wooldog w przypadku trudności z założeniem jakiegokolwiek elementu garderoby dla psa, otrzymają Państwo możliwość godzinnych telefonicznych konsultacji ze znanym psim behawiorystą Alicją Milewską gratis.
Do każdego zamówionego swetra/komina otrzymają Państwo certyfikat autentyczności produktu, potwierdzający jego ręczne wykonanie. Dzięki Tobie pomagamy także wspierać polską tradycję wykonywania produktów na drutach.

wooldog_certificate_pl.jpg