Wooldog Classic Ciemny Grafit- INDIVIDUAL SIZE

249 zł brutto


WPISZ WYMIARY SWOJEGO PSA PONIŻEJ:
(ZOBACZ JAK MIERZYĆ)

loader

Pompon 
ILOŚĆ:

W klasycznym splocie tego swetra zawiera się cała historia ręcznie wykonywanych ubrań. Znany i ceniony design kojarzy się z ciepłem i naturą.

Klasyczny sweter nadaje się do noszenia na spacer zimą, jesienią i wiosną, ale również spełnia swoje zadanie w domu - golf można odwinąć, a pies już nie musi błagalnym wzrokiem prosić Cię o wpuszczenie do łóżka czy pod koc :)

Miękki, idealnie dopasowany oraz starannie wykończony, tak żeby cieszył nie tylko Wasze oczy, ale też był ulubionym ubraniem pupila. Twój pies może wybierać spośród, aż sześciu kolorów:

- JASNY GRAFIT
- CIEMNY GRAFIT
- MLECZNY KARMEL

- SŁONECZNIK
- HORTENSJA
- ULTRAMARYNA

Dodatkowo można zamówić ręcznie wykonywane ozdobne pompony w kolorze szarym (dla pieska) lub jasno-różowym (dla suczki).

Sweter jest wygodny i miły w dotyku, a nasze psy bywają bardzo zaskoczone, gdy je z nich zdejmujemy.

Wyjątkowy dla każdego wyjątkowego psa.
KOMPOZYCJA:

85% WEŁNA

15% AKRYL

Produkt w całości wykonywany ręcznie

Wooldog_natural_wool.png
INSTRUKCJE PRANIA:

Do każdego zamówionego swetra Wooldog w przypadku trudności z założeniem jakiegokolwiek ubrania dla psa, otrzymają Państwo możliwość godzinnych telefonicznych konsultacji ze znanym psim behawiorystą Alicją Milewską gratis.
Do każdego zamówionego swetra otrzymają Państwo certyfikat autentyczności produktu, potwierdzający jego ręczne wykonanie. Dzięki Tobie pomagamy także wspierać polską tradycję wykonywania produktów na drutach.

wooldog_certificate_pl.jpg