Wooldog Necky Jasny Grafit

99 zł brutto

Wełniany komin na szyję, można zakładać swojemu psu samodzielnie, ale jest też doskonałym i efektownym dodatkiem do każdego z naszych wooldogowych swetrów.


Rozmiar 
ILOŚĆ:

Nasz doskonały wełniany komin możesz zakładać swojemu psu razem ze sweterkiem albo samodzielnie – w zależności od temperatury i upodobań Twojego psa. Komin jest jednak bez wątpienia doskonałym dopełnieniem wooldogowego sweterka.

Połączenie komina ze swetrem gwarantuje, że Twojemu czworonożnemu przyjacielowi będzie ciepło nawet w najchłodniejsze dni – kiedy na dworze jest mróz albo wieje silny wiatr. Jednocześnie komin sam w sobie prezentuje się niezwykle stylowo i wytwornie, więc pasuje na każdą okazję.

Ubranie psa w komin pozwala zabezpieczyć jego szyję i otulić go delikatną miękkością. Wbrew pozorom, nasz komin będzie miał zastosowanie nie tylko na zewnątrz, ale też w domu – głównie jesienią i zimą, kiedy pies potrzebuje dodatkowej ochrony i poczucia bezpieczeństwa.

Staranny ryżowy splot komina sprawia, że pies wygląda bardzo elegancko, natomiast delikatność materiału i ciepło gwarantują, że czuje się po prostu bezpiecznie. Komin Wooldog to najlepszy prezent dla Twojego czworonożnego przyjaciela.


Kolory w jakich Twój pies może go założyć to:

- JASNY GRFIT
- CIEMNY GRAFIT
- MLECZNY KARMEL
- SŁONECZNIK
- HORTENSJA
- ULTRAMARYNA
KOMPOZYCJA:

85% WEŁNA

15% AKRYL

Produkt w całości wykonany ręcznie

Wooldog_natural_wool.png
INSTRUKCJE CZYSZCZENIADo każdego zamówionego swetra lub komina Wooldog w przypadku trudności z założeniem jakiegokolwiek elementu garderoby dla psa, otrzymają Państwo możliwość godzinnych telefonicznych konsultacji ze znanym psim behawiorystą Alicją Milewską gratis.
Do każdego zamówionego swetra/komina otrzymają Państwo certyfikat autentyczności produktu, potwierdzający jego ręczne wykonanie. Dzięki Tobie pomagamy także wspierać polską tradycję wykonywania produktów na drutach.

wooldog_certificate_pl.jpg