Wooldog Necky Mleczny Karmel

99 zł brutto

Wełniany komin na szyję, można zakładać swojemu psu samodzielnie, ale jest też doskonałym i efektownym dodatkiem do każdego z naszych wooldogowych swetrów.


Rozmiar 
ILOŚĆ:

Komin dla psa może być najlepszych towarzyszem jesiennych spacerów po parku albo zimowego szaleństwa na śniegu. Może się też stać doskonałym dopełnieniem stylizacji z jednym z naszych sweterków. Jego miękkość i delikatność zagwarantują psu poczucie bezpieczeństwa oraz doskonały komfort termiczny.

W naszym kominie Twój pies będzie wyglądał wyjątkowo. Komin jest wykonany z naturalnej wełny – wolno się brudzi, jest odporny na namnażanie bakterii, nie gniecie się i przez długi czas wygląda bardzo atrakcyjnie. Wybierając ten komin, wybierasz jakość.

Komin ma ryżowy i niezwykle klasyczny splot, a przez to zawsze wygląda elegancko. Nadaje się zarówno na specjalne wyjścia, jak do chodzenia po domu – w każdej sytuacji otuli Twojego psa i ogrzeje go na tyle, że pies nie będzie już próbował wchodzić pod koc czy pod kołdrę. Dodatkowo komin doskonale podkreśli wnętrze Twojego domu – stanie się swoistą ozdobą.


Kolory w jakich Twój pies może go założyć to:

- JASNY GRFIT
- CIEMNY GRAFIT
- MLECZNY KARMEL
- SŁONECZNIK
- HORTENSJA
- ULTRAMARYNA
KOMPOZYCJA:

85% WEŁNA

15% AKRYL

Produkt w całości wykonany ręcznie

Wooldog_natural_wool.png
INSTRUKCJE PRANIA:

Do każdego zamówionego swetra Wooldog w przypadku trudności z założeniem jakiegokolwiek ubrania dla psa, otrzymają Państwo możliwość godzinnych telefonicznych konsultacji ze znanym psim behawiorystą Alicją Milewską gratis.
Do każdego zamówionego swetra otrzymają Państwo certyfikat autentyczności produktu, potwierdzający jego ręczne wykonanie. Dzięki Tobie pomagamy także wspierać polską tradycję wykonywania produktów na drutach.

wooldog_certificate_pl.jpg