Wooldog Necky Słonecznik

99 zł brutto

Wełniany komin na szyję, można zakładać swojemu psu samodzielnie, ale jest też doskonałym i efektownym dodatkiem do każdego z naszych wooldogowych swetrów.


Rozmiar 
ILOŚĆ:

Ten piękny wełniany komin możesz założyć swojemu psu na szyję samodzielnie albo zestawić go z efektownym sweterkiem Wooldog – w obu przypadkach Twój pies będzie wyglądał zjawiskowo. Komin jest ciepły i miękki – powstaje z najlepszej jakości wełny, która cechuje się nieskazitelną jakością i długą żywotnością.

 

W produkcję każdego komina wkładamy mnóstwo serca. Naszym celem jest dostarczenie psom i ich właścicielom tego, co najlepsze. Dzięki temu mamy pewność, że psy będą się czuły bezpiecznie i że będzie im ciepło zarówno podczas spacerów w jesiennej czy zimowej scenerii, jak i w czasie leniwych wieczorów w domu, kiedy potrzebują dodatkowej ochrony.

 

Komin dla psa Wooldog doskonale otula szyję – jedno z najwrażliwszych miejsc na ciele psa. Miękkość komina i jego precyzyjne wykonania dodają psu klasy, a Tobie dają pewność, że wybierasz dla swojego psa to, co najlepsze.


Kolory w jakich Twój pies może go założyć to:

- JASNY GRFIT
- CIEMNY GRAFIT
- MLECZNY KARMEL
- SŁONECZNIK
- HORTENSJA
- ULTRAMARYNA
KOMPOZYCJA:

85% WEŁNA

15% AKRYL

Produkt w całości wykonany ręcznie

Wooldog_natural_wool.png
INSTRUKCJE CZYSZCZENIADo każdego zamówionego swetra lub komina Wooldog w przypadku trudności z założeniem jakiegokolwiek elementu garderoby dla psa, otrzymają Państwo możliwość godzinnych telefonicznych konsultacji ze znanym psim behawiorystą Alicją Milewską gratis.
Do każdego zamówionego swetra/komina otrzymają Państwo certyfikat autentyczności produktu, potwierdzający jego ręczne wykonanie. Dzięki Tobie pomagamy także wspierać polską tradycję wykonywania produktów na drutach.

wooldog_certificate_pl.jpg