Wooldog Necky Hortensja

99 zł brutto

Wełniany komin na szyję, można zakładać swojemu psu samodzielnie, ale jest też doskonałym i efektownym dodatkiem do każdego z naszych wooldogowych swetrów.


Rozmiar 
ILOŚĆ:

W miękkim i ciepłym kominie Wooldog Twój pies poczuje się naprawdę wyjątkowo. Komin możesz zakładać psu samodzielnie albo połączyć z wybranym sweterkiem i zagwarantować swojemu psu maksymalny poziom ciepła i przyjemne uczucie bezpieczeństwa.

Każdy komin jest produkowany ręcznie z zastosowaniem najlepszej jakości włókien wełny. Doskonale otula szyję psa i stanowi dla niego najlepszą ozdobę. W kominie Wooldog pies wygląda uroczo, ale najważniejszy jest fakt, że jest mu ciepło bez względu na temperaturę otoczenia. Klasyczny ryżowy splot oraz przemyślana konstrukcja komina to ukłon w stronę Klientów oczekujących czegoś więcej niż tylko ubrania. Oczekujących doskonałych wrażeń estetycznych.


Kolory w jakich Twój pies może go założyć to:

- JASNY GRFIT
- CIEMNY GRAFIT
- MLECZNY KARMEL
- SŁONECZNIK
- HORTENSJA
- ULTRAMARYNA
KOMPOZYCJA:

85% WEŁNA

15% AKRYL

Produkt w całości wykonany ręcznie

Wooldog_natural_wool.png
INSTRUKCJE CZYSZCZENIADo każdego zamówionego swetra lub komina Wooldog w przypadku trudności z założeniem jakiegokolwiek elementu garderoby dla psa, otrzymają Państwo możliwość godzinnych telefonicznych konsultacji ze znanym psim behawiorystą Alicją Milewską gratis.
Do każdego zamówionego swetra/komina otrzymają Państwo certyfikat autentyczności produktu, potwierdzający jego ręczne wykonanie. Dzięki Tobie pomagamy także wspierać polską tradycję wykonywania produktów na drutach.

wooldog_certificate_pl.jpg